top of page

CATALUNYA TRIP

2020 , to już było ;) 

Sukces pierwszej edycji Catalunya Trip 2019 zachęcił nas do zorganizowania kolejnego motocyklowego wyjazdu turystycznego do Hiszpanii inaugurującego sezon 2020!
Motocyklistów spragnionych po zimie ujarzmiania zakrętów w pełnym słońcu i wśród malowniczych widoków zapraszamy na Catalunya Trip 2020, czyli ujarzmianie katalońskich serpentyn.


3 marca 2020 - przyloty do Barcelony, check in w hacjendzie
4-8 marca 2020 - 5 dni zaplanowanych wycieczek motocyklowych
9 marca 2020 - check out

Codziennie zaplanowaliśmy dla was wycieczki po krętych drogach Katalonii wiodących przez malownicze krajobrazy. Zarówno droga obfitująca w niezliczone ilości zakrętów, jak i codzienny cel podróży będą gwarantowały niezapomniane widoki, odwiedzenie urokliwych, ciekawych i wyjątkowych miejsc.Trasy motowycieczek będą prowadziły serpentynami m.in. wzdłuż wybrzeża ‘Costa Brava’, masywu górskiego Montserrat, podnóżami Pirenejów i nieziemsko pięknych tras po parkach narodowych Katalonii itp.

Nocujemy w prawdziwej hiszpańskiej hacjendzie o pow. 1000m2, której historia sięga XVI wieku, znajdującej się na wzgórzach nadmorskiej miejscowości Premià de Mar. Cała posiadłość, łącznie z tarasem, wielkim ogrodem, basenem i bezpiecznym parkingiem dla naszych motocykli, będzie tylko do Waszej dyspozycji. Z tarasu i ogrodu rozpościera się widok na okolice, wzgórza i Morze Śródziemne. Codziennie będzie serwowane przepyszne hiszpańskie śniadanie. A po nim wspólnie startujemy na motocyklach na jednodniowe wycieczki. Późnym popołudniem/wieczorem wracamy na hacjendę. Chętni mogą wieczorem pojechać do centrum Barcelony (z Premià de Mar jest bezpośrednie połączenie koleją podmiejską do centrum Barcelony, trasa ok. 30 min).

Codziennie spotykamy się na wspólnym hiszpańskim śniadaniu w hacjendzie (śniadanie jest w cenie). Jadalnia pomieści kilkanaście osób przy wielkim stole, co sprzyja integracji uczestników :) Jadalnia znajduje się w przeszklonym tarasie hacjendy z pięknym widokiem na okolice. Lunch przewidziany na trasie codziennych mototripów. Pit stopy na lunch i kawę zaplanowaliśmy w restauracjach na trasie. Wybraliśmy klimatyczne miejsca, z których można podziwiać przepiękne widoki. Kolacja - jest możliwość zamówienia pysznej hiszpańskiej kolacji w naszej hacjendzie, koszt 20 euro/osoba.

Cena za osobę-motocyklistę, obejmuje:
- ubezpieczony transport własnego motocykla w obie strony
- 6 noclegów ze śniadaniem
- 5 zaplanowanych wycieczek z nami
- naszą opiekę - mówimy po hiszpańsku :)
- przyjazną atmosferę, którą już znacie ze wspólnych wyjazdów na tor i poprzedniego wyjazdu do Katalonii
- niespodzianki


Cena nie obejmuje:
- przylotu osób do Barcelony (bilety lotnicze można kupić za ok. 200-300zł w obie strony)
- pozostałych posiłków (lunchu, kolacji)

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia Catalunya Trip 2020  na naszym facebooku, będziemy na bieżąco umieszczali informacje o wyjeździe.

bottom of page